Diagnozavo gilią depresiją, skyrė vaistų, tačiau negerėja

DWQA QuestionsCategory: DepresijaDiagnozavo gilią depresiją, skyrė vaistų, tačiau negerėja
egreeel rašė:

Laba diena. Jaučiuosi tragiškai, nebevaldau savo minčių, galvoje vien tik problemos, nebesusitvarkau su savimi, nieko nenoriu, nei matyti, nei valgyti, nebemiegu jau 2 mėnesius. Diagnozavo gilią depresiją, skyrė vaistų, tačiau man negerėja. Galvoju apie savižudybę. Patarkite, kaip gyventi toliau. Savo būsenos priežasčių nebeatseku….

1 Answers
admin Staff rašė:

Labai gerai, kad pradėjote gydytis ir geriate vaistus. Svarbu žinoti, kad pradėjus gydymą, pagerėjimas pajuntamas ne iš karto – po 2-4 savaičių. Todėl šioje gydymo fazėje gali apimti bejėgiškumo jausmas, galite imti abejoti, ar išvis bepasveiksite. Kartais sunki būsena atrodo nepakeliama, kyla minčių apie savižudybę, bet tuo pačiu ir galvojate, kaip gyventi toliau.

Jums šiuo metu itin svarbu pasitikėti savo gydytoju, lankytis pas jį nurodytu laiku, nepriklausomai nuo to, ar jaučiatės blogiau, ar geriau. Svarbu, kad gydymas truktų pakankamai ilgai – 6 mėnesius ir ilgiau. Net jei po kurio laiko besigydant pajusite pagerėjimą vis tiek labai svarbu gydytis tiek laiko, kiek liepė gydytojas.

Depresija gali būti gydoma ir vaistais, ir psichoterapija. Gal galite su savo gydytoju aptarti ir galimybes lankytis pas psichologą? Jis galėtų Jus palaikyti, taip pat padėti suprasti savo būsenos priežastis. Sunkiausiomis akimirkomis, nedvejodamas skambinkite į “Jaunimo liniją”. Kartu tikrai bus lengviau sulaukti palengvėjimo!